Menu Zamknij

PERGOLA ALUMINIOWA HARMONY

Pergola aluminiowa stworzy w Twoim ogrodzie przytulny kącik, odpowiedni do codziennego relaksu lub spędzania wolnego czasu z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Seria HARMONY charakteryzuje się długą żywotnością, głównie ze względu na najwyższą jakość użytych materiałów.

previous arrow
next arrow
Slider

Powierzchnia konstrukcji pergoli aluminiowej jest nadzwyczaj wytrzymała i odporna na korozję. Pergola aluminiowa jest zawsze dopasowywana do potrzeb Klienta. Każdy może wybrać optymalne dla siebie parametry, takie jak wymiary zadaszenia, czy odcień konstrukcji.

Szkło bezpieczne jest stosowane jako wypełnienie zadaszenia tarasu od wielu lat. Zastosowanie tego materiału architektonicznie wzbogaci dom i optycznie powiększy całą przestrzeń. Nasze pergole aluminiowe są zadaszane panelami złożonymi z dwóch warstw szkła bezpiecznego VSG sklejonych ze sobą. W przypadku uszkodzenia mechanicznego pokrycie dachowe nie wypadnie z konstrukcji i nie spowoduje zagrożenia dla osób wypoczywających na tarasie.

Pergola aluminiowa ze szkłem bezpiecznym wyróżnia się odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne i uderzenia. Klient może wybrać odpowiedni dla siebie kolor pokrycia dachowego: przezroczysty lub mleczny. Konstrukcja może zostać wzbogacona o rolety lub żaluzje. Do pergoli można dodać szklane wypełnienia ścian bocznych i stworzyć ogród zimowy.

KOLOR KONSTRUKCJI

Klient może wybrać zarówno kolor konstrukcji pergoli aluminiowej, jak i kolor wypełnienia zadaszenia tarasu. Standardowa cena pergoli tarasowej obejmuje 4 kolory konstrukcji: biały, szary, brązowy oraz antracyt. Pozostałe odcienie z palety RAL są możliwe do zrealizowania za dodatkową opłatą.

WYMIARY PERGOLI

Szerokość pergoli – odległość wzdłuż budynku: od 2 m wzwyż
Głębokość pergoli – odległość od ściany budynku do końca tarasu: do 4 m.

CENA PERGOLI

Cena pergoli aluminiowej jest uzależniona od wielu parametrów, takich jak: wymiary tarasu, kolor konstrukcji, rodzaj wypełnienia zadaszenia.

Reasumując, wybór pergoli jest dosyć prosty. Wystarczy wybrać preferowane pokrycie dachowe, podać wymiary i opisać swoje oczekiwania. Zalecamy, aby razem z danymi przesłać do nas zdjęcie miejsca montażu oraz numer kontaktowy, co niewątpliwie ułatwi przygotowanie oferty. Na podstawie tych danych skontaktujemy się z Tobą i wspólnie określimy dalsze szczegóły, aby Twoja pergola była całkowicie spersonalizowana.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy szklany dach jest głośny podczas deszczu?

To jest mit! Zadaszenie ze szkła bezpiecznego jest mniej hałaśliwe podczas deszczu niż poliwęglan wielokomorowy czy bardzo głośna blacha stalowa.

Czy szkło bezpieczne jest odporne na wstrząsy, np. grad?

Oczywiście! Używamy szkła bezpiecznego do zadaszenia pergoli, które może wytrzymać nawet ciężki grad. Jeśli dojdzie do uszkodzenia mechanicznego z jakiegoś powodu, pokrycie dachowe nie wypadnie z konstrukcji i nie spowoduje zagrożenia dla osób wypoczywających na tarasie.

Czy można zaprojektować całkowicie spersonalizowaną pergolę?

Jeśli chodzi o wymiary pergoli, jesteśmy w stanie zaoferować pergolę dopasowaną co do centymetra do potrzeb Klienta. Zamawiający może również wybrać kolor konstrukcji, rodzaj wypełnienia zadaszenia i jego odcień, a także wiele innych parametrów.

Jak długi jest okres gwarancji?

Okres gwarancji różni się w zależności od produktu. Wszystkie oferowane przez nas produkty podlegają wymaganej certyfikacji i wyróżniają się długowiecznością.

Jak długo trwa montaż pergoli?

Czas montażu jest uzależniony od wielu czynników, takich jak projekt pergoli tarasowej. Większość pergoli montujemy jednak w ciągu 1-2 dni roboczych.

Zainteresowanych ofertą na pergolę tarasową HARMONY zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza: