Menu Zamknij

PERGOLA ALUMINIOWA WERANDA

Pergola tarasowa WERANDA idealnie sprawdzi się na spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Co więcej, jej nowoczesny wygląd i fenomenalny design sprawia, że WERANDA pasuje do każdego ogrodu. Alternatywnie, można zastosować ją jako zadaszenie samochodu czy małego jacuzzi.

previous arrow
next arrow
Slider

Pergola aluminiowa staje się pożądanym standardem w polskich ogrodach, dlatego że cechuje się ona wyjątkowym designem i wysoką wytrzymałością. Wynika to z tego, że w produkcji wykorzystuje się najnowszą technologię, aby zapewnić maksymalną jakość konstrukcji.

Zadaszenia z poliwęglanu wielokomorowego i szkła bezpiecznego są coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Te dwa rodzaje pokrycia dachowego wyróżniają się niezwykłą odpornością na trudne warunki atmosferyczne, np. grad, co sprawia, że są znacznie lepszym rozwiązaniem od pokrycia materiałowego. Zależnie od potrzeb Klienta, dopasowujemy odpowiednie pokrycie dachowe do pergoli tarasowej.

KOLOR KONSTRUKCJI

Pergola tarasowa WERANDA występuje w dowolnym kolorze RAL. Każdy kolor z palety RAL jest dostępny w tej samej cenie, bez jakiejkolwiek dopłaty do wymarzonego koloru!

WYMIARY PERGOLI

Poliwęglan wielokomorowy 16 mm – głębokość do 4 m, szerokość nieograniczona. Szkło bezpieczne – głębokość do 3 m, szerokość nieograniczona.

CENA PERGOLI

Cena pergoli aluminiowej jest uzależniona od wielu parametrów, takich jak: wymiary tarasu czy rodzaj pokrycia dachowego.

Podsumowując, wybór pergoli jest dosyć prosty. Wystarczy wybrać preferowane pokrycie dachowe, podać wymiary i opisać swoje oczekiwania. Zalecamy, aby razem z danymi przesłać do nas zdjęcie miejsca montażu oraz numer kontaktowy, co niewątpliwie ułatwi przygotowanie oferty. Ostatecznie, na podstawie tych danych skontaktujemy się z Tobą i wspólnie określimy dalsze szczegóły, tak aby Twoja pergola była całkowicie spersonalizowana.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jaka jest żywotność zadaszenia z poliwęglanu?

Ogromny rozwój technologii produkcji poliwęglanu wielokomorowego sprawił, że żywotność tego materiał jest praktycznie nieograniczona! Świetną cechą jest to, że materiał ten nie żółknie i nie staje się kruchy. W przypadku uszkodzenia mechanicznego, jeśli takie w ogóle powstanie, poszczególne panele poliwęglanu można w łatwy sposób wymienić.

Jak długi jest okres gwarancji?

Okres gwarancji różni się w zależności od produktu. Wszystkie oferowane przez nas produkty podlegają wymaganej certyfikacji, co sprawia, że wyróżniają się długowiecznością.

Czy szklany dach jest głośny podczas deszczu?

To jest mit! Zadaszenie ze szkła bezpiecznego jest mniej hałaśliwe podczas deszczu niż poliwęglan wielokomorowy czy bardzo głośna blacha stalowa.

Czy szkło bezpieczne jest odporne na wstrząsy, np. grad?

Oczywiście! Używamy szkła bezpiecznego do zadaszenia pergoli, które może wytrzymać nawet ciężki grad. Jeśli dojdzie do uszkodzenia mechanicznego z jakiegoś powodu, pokrycie dachowe nie wypadnie z konstrukcji i nie spowoduje zagrożenia dla osób wypoczywających na tarasie.

Zainteresowanych ofertą na pergolę tarasową WERANDA zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza: