Menu Zamknij

PERGOLA BIOKLIMATYCZNA ARTOSI

Wolnostojąca, pergola bioklimatyczna ARTOSI z pewnością spełni wymagania i potrzeby każdego Klienta. Innowacyjność konstrukcji i jej nowoczesny design sprawia, że pergola ta nadaje się do każdego ogrodu i tarasu. Co więcej, zadaszenie tarasu ARTOSI zostało zaprojektowane z naciskiem na wysoką jakość wykonania oraz indywidualne potrzeby użytkownika. Ciesz się chwilą na tarasie w każdą pogodę z pergolą bioklimatyczną!

previous arrow
next arrow
Slider

Pergola lamelowa ARTOSI jest produkowana na wymiar, z dokładnością do centymetra, zgodnie z wymaganiami Klienta. Godne uwagi jest to, że pergola ta może mieć konstrukcję zarówno wolnostojącą, jak i montowaną do ściany budynku. Co więcej, kolumnę pergoli można wysunąć nawet o 1 m poza narożnik zadaszenia.

Bez wątpienia, najważniejszą zaletą pergoli ARTOSI jest możliwość rozdzielenia dachu lamelowego na więcej niezależnych sekcje. W przeciwieństwie do tradycyjnych pergoli, każdą z tych sekcji lameli można sterować odrębnie. W rezultacie pozwala to na regulację przenikania światła oraz przepływ powietrza w dowolnej części zadaszenia tarasu, zgodnie z tym, skąd w danej chwili pada światło słoneczne. Wnioskując, pergola tarasowa ARTOSI jest bez wątpienia produktem innowacyjnym i jedynym w swoim rodzaju!

NIEZALEŻNE SEKCJE DACHU LAMELOWEGO

1 SEKCJA

2 SEKCJE

Istotnie ważną kwestią jest również to, że aluminiowe lamele można ustawiać pod kątem od 0°do 130°. W efekcie, zapewnia to odpowiednie uszczelnienie i nachylenie lameli w celu kontrolowanego odprowadzania wody poprzez kolumnę. Przy szerokości pergoli do 4000 mm nośność lameli wynosi do 116 kg/m2, a powyżej 4000 mm do 90 kg/m2. Dodatkowo, boki pergoli można uzupełnić o screenowe rolety tekstylne, które w łatwy sposób pozwolą zaciemnić taras czy nadać mu więcej prywatności.

CECHY PERGOLI BIOKLIMATYCZNEJ ARTOSI

PERGOL

IDEALNA NA KAŻDĄ POGODĘ

NADAJE PRZYJEMNY KLIMAT

REGULUJE PRZENIKANIE CIEPŁA

ZAPEWNIA KOMFORT CIEPLNY

KONSTRUKCJA PERGOLI BIOKLIMATYCZNEJ ARTOSI

WOLNOSTOJĄCA, BEZ MONTAŻU DO ŚCIANY BUDYNKU

MONTOWANA KRÓTSZYM BOKIEM DO ŚCIANY BUDYNKU

MONTOWANA DŁUŻSZYM BOKIEM DO ŚCIANY BUDYNKU

Reasumując, wybór pergoli jest dosyć prosty. Po pierwsze, wystarczy wybrać preferowane pokrycie dachowe, podać wymiary i opisać swoje oczekiwania. Zalecamy również, aby razem z danymi przesłać do nas zdjęcie miejsca montażu oraz numer kontaktowy, co niewątpliwie ułatwi przygotowanie oferty. Na podstawie tych danych skontaktujemy się z Tobą i wspólnie określimy dalsze szczegóły, aby Twoja pergola bioklimatyczna była całkowicie spersonalizowana.

ZALETY PERGOLI BIOKLIMATYCZNEJ ARTOSI

pergola tarasowa
 • Pergola jest produkowana z niewątpliwie wysoką dokładnością
 • Kolumny można umieścić nawet 1 m od narożnika pergoli w kierunku do wewnątrz
 • Niska wysokość zabudowania profilu dachowego wraz z otwarciem lameli – w sumie 25 cm
 • Możliwość rozdzielenia dachu pergoli z lameli na więcej sekcji, co pozwoli na niezależne sterowanie nimi
 • Nowoczesny i stylowy design
pergoleogrody.pl
 • Prosty montaż i demontaż lameli
 • Kąt otwarcia lameli 130°
 • Możliwość instalacji paska LED na bokach wysuwu pergoli (ciepły/zimny odcień białego)
 • Możliwość integracji screenowych rolet tekstylnych
 • Odporność na wiatr kl. 6
 • Innowacyjny i jedyny w swoim rodzaju produkt

Zainteresowanych ofertą na pergolę tarasową ARTOSI zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza: