Menu Zamknij

PERGOLA ALUMINIOWA RELAX

Bezobsługowe pergole aluminiowe naszej produkcji są idealne na chwile spędzone z rodziną i przyjaciółmi. Wszystko dzięki nowoczesnemu wyglądowi, który sprawia, że nadają się one do każdego ogrodu. Ich konstrukcja pozwala na dalsze wykorzystanie, jako zadaszenie dla samochodu, jacuzzi, czy nawet mniejszego basenu ogrodowego.

previous arrow
next arrow
Slider

Oferowane przez nas pergole RELAX wyróżniają się dużą trwałością. Dostarczamy nowoczesne aluminiowe pergole ogrodowe na zamówienie w dowolnym kolorze. Jako pokrycie dachowe stosujemy poliwęglan wielokomorowy grubości 16 mm. Warto podkreślić, iż materiał ten imponuje swoim wyglądem i właściwościami mechanicznymi.

Pergola aluminiowa staje się pożądanym standardem w polskich ogrodach. Wynika to z tego, że w produkcji wykorzystuje się najnowszą technologię, aby zapewnić maksymalną jakość konstrukcji. Ponadto, pergole mogą różnić się kolorem, kształtem i wyglądem końcowym.

Zadaszenie z poliwęglanu wielokomorowego jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Jest to jeden z materiałów termoplastycznych dostępnych na rynku. Jest on szczególnie interesujący ze względu na stabilność termiczną, trwałość, przezroczystość oraz przejrzystość. Filtr UV świetnie radzi sobie z silnym światłem słonecznym. Ponadto, poliwęglan wielokomorowy charakteryzuje się obciążeniem śniegowym od 60 aż do 150 kg/m².

KOLOR KONSTRUKCJI

Standardowa cena pergoli tarasowej obejmuje 4 kolory konstrukcji: biały, szary, brązowy oraz antracyt. Pozostałe odcienie z palety RAL za dodatkową opłatą.

WYMIARY PERGOLI

Szerokość pergoli – odległość wzdłuż budynku: od 2 m wzwyż
Głębokość pergoli – odległość od ściany budynku do końca tarasu: do 4,5 m.

CENA PERGOLI

Cena pergoli aluminiowej jest uzależniona od wielu parametrów, takich jak: wymiary tarasu, kolor konstrukcji, czy rodzaj wypełnienia zadaszenia.

Wybór pergoli jest dosyć prosty. Wystarczy wybrać preferowane pokrycie dachowe, podać wymiary i opisać swoje oczekiwania. Zalecamy, aby razem z danymi przesłać do nas zdjęcie miejsca montażu oraz numer kontaktowy, co niewątpliwie ułatwi przygotowanie oferty. Na podstawie tych danych skontaktujemy się z Tobą i wspólnie określimy dalsze szczegóły, aby Twoja pergola była całkowicie spersonalizowana.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jaka jest żywotność zadaszenia z poliwęglanu?

Ogromny rozwój technologii produkcji poliwęglanu wielokomorowego sprawił, że żywotność tego materiał jest praktycznie nieograniczona! Świetną cechą jest to, że materiał ten nie żółknie i nie staje się kruchy. W przypadku uszkodzenia mechanicznego, jeśli takie w ogóle powstanie, poszczególne panele poliwęglanu można w łatwy sposób wymienić.

Jak długi jest okres gwarancji?

Okres gwarancji różni się w zależności od produktu. Wszystkie oferowane przez nas produkty podlegają wymaganej certyfikacji, a także wyróżniają się długowiecznością.

Jak długo trwa montaż pergoli?

Czas montażu jest uzależniony od wielu czynników, takich jak projekt pergoli tarasowej, aczkolwiek większość pergoli montujemy jednak w ciągu 1-2 dni roboczych.

Zainteresowanych ofertą na pergolę tarasową RELAX zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza: