Menu Zamknij

SEZONOWY OGRÓD ZIMOWY MODERNO

Sezonowe ogrody zimowe w ostatnich latach coraz bardziej zyskują na popularności. Ich zastosowanie w pełni zależy od wymagań i oczekiwań Klienta. Nasza firma wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom oferując Państwu sezonowe ogrody zimowe MONERNO, własnej produkcji.

previous arrow
next arrow
Slider

Sezonowe ogrody zimowe są niewątpliwie najpopularniejszym typem oranżerii. Są to eleganckie i stylowe zabudowy tarasu, które sprawią, że pobyt na świeżym powietrzu będzie przyjemniejszy od wczesnej wiosny do późnej jesieni. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe oranżerie, które są najlepszym możliwym rozwiązaniem konstrukcyjnym, głównie ze względu na ich trwałość, bezpretensjonalność i długą żywotność.

Oferujemy ogrody zimowe z aluminium, które możemy w pełni dostosować do oczekiwań naszych Klientów, co sprawia, że nasze ogrody zimowe nie mają granic. Zawsze jesteśmy w stanie znaleźć najlepsze rozwiązanie na zabudowę tarasu, nawet jeśli taras ma nieregularny kształt, np. taras narożny.

Piękna i elegancka konstrukcja ogrodu zimowego MODERNO z pewnością zapewni ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi przez większą część roku. Aluminiową konstrukcję uzupełnia dach z poliwęglanu wielokomorowego grubości 16 mm, który bezsprzecznie wyróżnia się trwałością i dobrą przepuszczalnością światła. Innym wariantem jest nietłukące się szkło bezpieczne, które jeszcze bardziej wydłuży żywotność całego ogrodu zimowego. Zastosowanie najlepszej klasy materiałów sprawia, że nasze produkty niewątpliwie wyróżniają się bardzo wysoką jakością.

Front ogrodu zimowego to z reguły szklane drzwi przesuwne, a ściany boczne wykonane są ze szkła bezpiecznego w aluminiowej ramie. Dzięki doskonałym właściwościom, aluminiowa konstrukcja oranżerii jest całkowicie bezobsługowa.

KOLOR KONSTRUKCJI

Klient może wybrać zarówno kolor konstrukcji ogrodu zimowego, jak i kolor wypełnienia zadaszenia oranżerii. Standardowa cena ogrodu zimowego obejmuje 4 kolory konstrukcji: biały, szary, brązowy oraz antracyt. Pozostałe odcienie z palety RAL są możliwe do zrealizowania za dodatkową opłatą.

CENA OGRODU ZIMOWEGO

Cena ogrodu zimowego jest uzależniona od wielu parametrów, takich jak: wymiary tarasu, kolor konstrukcji, rodzaj wypełnienia zadaszenia i ścian bocznych. Inwestycję można podzielić na dwie części: najpierw zbudować zadaszenie tarasu, a później zainstalować ściany boczne, co pozwoli rozłożyć płatność na części.

Wybór ogrodu zimowego jest dosyć prosty. Wystarczy wybrać preferowane pokrycie dachowe i wypełnienie ścian bocznych, podać wymiary i opisać swoje oczekiwania. Zalecamy, aby razem z danymi przesłać do nas zdjęcie miejsca montażu oraz numer kontaktowy, co niewątpliwie ułatwi przygotowanie oferty. Na podstawie tych danych skontaktujemy się z Tobą i wspólnie określimy dalsze szczegóły, aby Twój ogród zimowy był tym wymarzonym.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy ogród zimowy zostanie wykonany na wymiar?

Tak, jesteśmy w stanie wykonać ogród zimowy całkowicie dostosowany do wymagań Klienta. Ponadto, przed wyprodukowaniem ogrodu zimowego wykonujemy bardzo precyzyjne pomiary w miejscu inwestycji!

Co z montażem ogrodu zimowego?

Montaż ogrodu zimowego zapewniają nasi montażyści. Po wykonaniu dokładnych pomiarów tarasu otrzymają Państwo informację o tym ile będzie kosztować montaż ogrodu zimowego.

Jak długo trwa montaż ogrodu zimowego?

Czas montażu jest uzależniony od wielu czynników, takich jak projekt ogrodu zimowego. Jednakże większość ogrodów zimowych montujemy jednak w ciągu 2-3 dni roboczych.

Co z wentylacją ogrodu zimowego?

Wentylacja ogrodu zimowego odbywa się poprzez zastosowanie drzwi przesuwnych w ścianach bocznych ogrodu zimowego. Klient decyduje o tym czy chce mieć drzwi przesuwne, a jeśli chce to wybiera która ściana boczna lub ile ścian w ogrodzie zimowym ma być przesuwnych.

Zainteresowanych ofertą na ogród zimowy MODERNO zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza: