Menu Zamknij

PERGOLA ALUMINIOWA MONARK

Przy złej pogodzie deszcz i śnieg dostają się na balkon, a nawet do domu po otwarciu drzwi balkonowych. Istnieje również ryzyko niedostatecznej izolacji termicznej mieszkania lub domu. Dlatego dobrze jest zainwestować w wysokiej jakości zadaszenie balkonu MONARK. Taka pergola aluminiowa z pewnością ochroni Twój balkon przed złymi warunkami atmosferycznymi.

previous arrow
next arrow

Jeśli sytuacja na to pozwoli, możemy zbudować pergolę na Twoim balkonie lub tarasie. Poradzimy sobie z mniej dostępnym terenem i pracami na wysokości. Pergola aluminiowa MONARK jest produkowana na wymiar, w związku z tym możemy dopasować ją do potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta. Taka pergola znajdzie również zastosowanie, jako zadaszenie drzwi wejściowych do domu. Konstrukcja składa się z aluminium, które zostało poddane specjalnej obróbce powierzchni, która tworzy warstwę ochronną przed niekorzystnymi czynnikami.

Zadaszenie balkonu MONARK wykonane jest z nowoczesnego poliwęglanu wielokomorowego lub szkła bezpiecznego, które charakteryzują się wysoką odpornością na wpływy zewnętrzne. Dzięki temu możesz cieszyć się spędzaniem czasu na balkonie lub tarasie bez ograniczeń przez naprawdę długi czas . Poliwęglan to materiał, który w naturalny sposób odpycha brud, mchy i pleśń, a szkło bezpieczne wyróżnia się nowoczesnym designem. Pergola tarasowa z serii MONARK nie wymaga od użytkownika specjalnej i nadmiernej pielęgnacji.

KOLOR KONSTRUKCJI

Klient może wybrać zarówno kolor konstrukcji pergoli aluminiowej, jak i kolor wypełnienia zadaszenia tarasu. Standardowa cena pergoli tarasowej obejmuje 4 kolory konstrukcji: biały, szary, brązowy oraz antracyt. Pozostałe odcienie z palety RAL są możliwe do zrealizowania za dodatkową opłatą.

WYMIARY PERGOLI

Szerokość pergoli – odległość wzdłuż budynku: 1 m – 2,5 m
Głębokość pergoli – odległość od ściany budynku do końca tarasu: 1 m – 2,5 m.

CENA PERGOLI

Cena pergoli aluminiowej jest uzależniona od wielu parametrów, takich jak: wymiary tarasu, kolor konstrukcji, czy rodzaj wypełnienia zadaszenia.

Podsumowując, wybór pergoli jest dosyć prosty. Wystarczy wybrać preferowane pokrycie dachowe, podać wymiary i opisać swoje oczekiwania. Zalecamy, aby razem z danymi przesłać do nas zdjęcie miejsca montażu oraz numer kontaktowy, co niewątpliwie ułatwi przygotowanie oferty. Na podstawie tych danych skontaktujemy się z Tobą i wspólnie określimy dalsze szczegóły, aby Twoja pergola była całkowicie spersonalizowana.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak długo trwa montaż pergoli?

Czas montażu jest uzależniony od wielu czynników, takich jak projekt pergoli tarasowej, aczkolwiek większość pergoli montujemy jednak w ciągu 1-2 dni roboczych.

pergola tarasowa
zadaszenie tarasu

Jak długi jest okres gwarancji?

Okres gwarancji różni się w zależności od produktu. Wszystkie oferowane przez nas produkty podlegają wymaganej certyfikacji, a także wyróżniają się długowiecznością.

Jaka jest żywotność zadaszenia z poliwęglanu?

Ogromny rozwój technologii produkcji poliwęglanu wielokomorowego sprawił, że żywotność tego materiał jest praktycznie nieograniczona! Świetną cechą jest to, że materiał ten nie żółknie i nie staje się kruchy. W przypadku uszkodzenia mechanicznego, jeśli takie w ogóle powstanie, poszczególne panele poliwęglanu można w łatwy sposób wymienić.

pergola balkonowa

Zainteresowanych ofertą na pergolę aluminiową MONARK zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza: